Harmonogram egzaminów zawodowych dla klas od 2 do 4.

Harmonogram egzaminów zawodowych dla klas od 2 do 4.

 

Klasa w roku szkolnym 2020 / 2021:

 

2b po gimnazjum pisze kwalifikację:

1. OGR.03. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów arch. krajobrazu w połowie klasy trzeciej (sesja styczeń/luty 2022) w formie testowej i dokumentacji.

2. OGR.04. Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej arch. krajobrazu po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

 

 

2c po gimnazjum pisze kwalifikację

1. BUD.12. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich po klasie trzeciej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i wykonania.

2. BUD.14. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji na komputerze.

 

2b po szk. podstawowej pisze kwalifikację

1. OGR.03. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów arch. krajobrazu po klasie trzeciej (sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

2. OGR.04. Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej arch. krajobrazu po klasie piątej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

 

2c po szk. podstawowej pisze kwalifikację

1. BUD.12. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich po klasie trzeciej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i wykonania.

2. BUD.14. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów po klasie piątej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji na komputerze.

 

2e po szk. podstawowej i 2e po gimnazjum pisze egzamin zawodowy po klasie trze- ciej (sesja czerwiec/lipiec w roku 2022) w formie testowej i wykonania.

 

3b pisze kwalifikację RL.22. Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej arch. krajobrazu po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

 

3c pisze kwalifikację BD.29. Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych po klasie trzeciej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i wykonania oraz BD.30. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

 

3e pisze kwalifikację BD.04.Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych po klasie trzeciej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i wykonania.

 

4b pisze kwalifikację RL.22. Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej arch. krajobrazu po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

 

4c pisze kwalifikację BD.30. Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów po klasie czwartej(sesja czerwiec/lipiec) w formie testowej i dokumentacji.

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl